Volumvipper av høy kvalitet gir et skinnende sort utseende, er myke og lette å ha på. De er designet for å være enkle å ta av og gir en flott spredning.
Med disse vippene kan du skape alt fra et diskret volum til et fyldigere og mer dramatisk uttrykk, helt etter dine kunders ønsker.
Description
Vippene er myke og av høy kvalitet. De er av 100% syntetisk materiale, og helt crurlty free, vi benytter oss ikke av dyrehår på noen av våre produkter.
C kurve – En bue som er ofte brukt for kunder som ønsker et naturlig resultat. Ikke velg denne kurven for kunder som naturlig har lange eller ønsker lange vipper.
CC kurve – Vår favoritt! Og bestselger. Ikke for svak eller for sterk bue. Passer perfekt til et stort antall kunder. De som har vipper som vokser rett frem, eller ønsker et naturlig men synlig resultat.
D kurve – Den populære D kurven er brukt for mer dramatiske og synlige resultater – noe veldig mange ønsker. Har kunden vipper som vokser nedover er det denne buen du skal velge.
DD kurve – De har enda mer bøy enn D Curl-vipper. DD Curl-vipper er perfekte for de som ønsker en fyldig og dramatisk look.
Additional information
Lengde
10, 11, 12, 13, 14, 15, 6, 7, 8, 9
Bøy
C, CC, D
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “0.07 volum vipper” Cancel reply
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.
Reviews
There are no reviews yet.